Магазин moll - шкільні меблі нового покоління

24-06-2021 moll-ukraine.com.ua

Інтернет-магазин moll - офіційний представник однойменного виробника німецьких дитячих меблів. У магазині представлений великий асортимент різних меблів для дітей: парти-трансформери, стільці, додаткове освітлення для робочої зони та інші товари, які допомагають діткам вчитися із задоволенням. Крім того, німецькі меблі moll розроблені таким чином, що їх можна адаптувати під зріст дитини, а анатомічні крісла підлаштовуються під хребет, і тим самим піклуються про здоров'я школяра.

Завдання для WECANDOWEB

Перед командою WECANDOWEB стояло складне завдання: не тільки створити цікавий сайт для продажу німецьких меблів, а й наповнити його таким seo-оптимізованим контентом, щоб вітчизняний покупець розумів, що ця продукція на довгі роки буде кращим другом дитини.

Тобто, дизайн сайту припускав наявність і графіки, і відеоконтенту, і текстового наповнення.

Реалізація проекту

Робота над проектом почалася зі створення цікавого дизайну. Хотілося зробити сайт в яскравих кольорах, щоб батьки разом з дітьми могли вибирати на сторінках сайту потрібний товар.

Зробили кілька розділів для зручної навігації.

Велику роботу виконали над створенням контенту, де головний акцент ставиться на те, що стільці і парти мають ортопедичний ефект, і при використанні таких меблів постава і зір дитини за роки навчання не псуються.

Далі проводилися роботи по адаптації під різні пристрої, тестування юзабіліті.

На сьогоднішній день з офіційним партнером компанії moll ми працюємо більше 4-х років. Тобто, ми не просто створили цікавий інтернет-магазин, але підтримуємо його на всіх етапах просування.

А ви готові обговорити свій проект?