Німецькі парти moll-найкращий друг вашої дитини

Правильне формування здорової постави і зору Вашого генія з перших днів навчання до студентських років (а це понад 15 років)

Німецькі ортопедичні парти і стільці трансформери moll - безкоштовне тестування в Одесі разом з Вашою дитиною.

Завдання для WECANDOWEB

Нам потрібно створити лендінг пейдж - запрошення на безкоштовну демонстрацію німецьких парт moll від офіційного інтернет-магазину. На одній сторінці потрібно представити всю інформацію про товар, який насправді має безліч переваг. Так що «впарювати» нічого не довелося. Такий товар рекламувати - дне задоволення, а коли він приносить задоволення і здоров'я нашим дітям, то тим більше.

Реалізація проекту

Ми взялися за роботу із задоволенням і гарним настроєм. Насамперед, продумали текстуру сторінки. Потрібно вмістити всю інформацію і нічого не забути, адже товар дійсно гідний і хочеться представити його в кращому світлі.

Так як головне завдання - зробити так, щоб відвідувач лендинга залишив контактні дані, і, як наслідок, прийшов на безкоштовне тестування, ми взялися за складання "кричущого" заголовка. Відразу під ним ненав'язливо розмістили форму, де клієнт може залишити свої контактні дані.

Нижче - більш докладно розповіли про переваги німецьких парт.

І знову розмістили форму для зв'язку.

Потім розмістили кілька найкращих зразків продукції. Але яка ж парта без стільця? Тому в якості додаткової пропозиції ми розмістили кілька моделей стільців. Таким чином, клієнт зможе побачити, що до практично ідеальної парти є і практично ідеальний стілець.

Нижче розмістили відгуки клієнтів, які вже стали щасливими володарями німецьких меблів для дітей і підлітків. І, звичайно ж, не забули залишити свої контактні дані і google-карти.

А вы готовы обсудить свой проект?