NK-terminal - тільки якісне паливо

21-07-2021 nk-terminal.com.ua

NK-terminal - компанія, що пропонує свої послуги з продажу палива за оптовими цінами. Сайт мав вигідно представляти компанію в мережі Інтернет, відображати всі переваги роботи саме з NK-terminal. Він зроблений дуже барвистим, зручним у використанні і по ньому легко орієнтуватися.

Завдання для WECANDOWEB

Наше завдання полягало в тому, щоб сайт ефективно працював на компанію і залучав нових клієнтів, які з часом перетворювалися б у постійних. А значить, нам необхідно було зібрати необхідну інформацію про компанію і її послуги, підготувати якісний контент, і розмістити його на сайті. Заздалегідь ретельно продумувався дизайн сайту, його стилістика, розташування і оформлення блоків. Одним словом, всі дії були спрямовані на те, щоб при відвідуванні даного сайту у відвідувачів виникало чітке розуміння, що це надійна компанія, і «саме з цією командою ми хочемо працювати».

Реалізація проекту

Робота над проектом починалася з обмірковування структури сайту, його дизайну, простої навігації для легкого використання, підбирався відповідний контент. Далі - адаптація сайту під різні пристрої і, звичайно ж, розроблялася стратегія просування його по SEO і в Google Ads.