Компанія Profotdelka – професійний ремонт та оздоблення квартир

27-10-2021 profotdelka.com.ua

profotdelka

Команда компанії надає ряд робіт, пов'язаних з оздобленням та ремонтом житлових приміщень, а саме: демонтажні, електромонтажні, оздоблення отворів та стель, сантехнічні роботи та низка інших додаткових робіт.

Сайт компанії - це простий сайт, який відображає всі переваги компанії, показує види робіт, прайси, портфоліо, дає максимум інформації для Відвідувача.

Зв'язатися з компанією можна, просто натиснувши кнопку зв'язатися з менеджером або заповнивши форму.

Завдання WECANDOWEB

Завдання для нашої компанії стояло цікаве, тому що потрібно було розробити дизайн сайту так, щоб максимум інформації вмістити на одну сторінку, і при цьому не перевантажити Відвідувача.

Реалізація проекту

Дизайн сайту розроблявся простий, з яскравими акцентами, які б дозволили сайту відрізнятися від своїх конкурентів. Односторінковий сайт створено на нашій платформі CMS. Заповнені певні блоки під інформацією Замовника. В результаті вийшов легкий, але ємний сайт-візитка.

Також хочеться відзначити, що в момент здачі проекту ми завжди замовникам здаємо всі доступи та паролі до нього. Це означає, що За бажанням, Замовник може змінювати будь-яку інформацію на сайті самостійно, без допомоги програміста або верстальника.

Ми провели низку робіт:

  • Було проведено аналіз ринку
  • Створили макет майбутнього проекту
  • Розроблено дизайн сайту
  • Були продумані та сформовані всі блоки
  • Адаптували сайт під різні пристрої
  • Провели всі необхідні випробування функціоналу юзабіліті.

Сайт запущений та працює, зареєстрований у панелях для вебмайстрів.