Сервіс-центр Сервіс-Газ - установка, настройка і ремонт газобалонного обладнання в Одесі

21-07-2021 service-gas.com.ua

Сервіс-центр Сервіс-Газ надає послуги з установки газобалонного обладнання, в основному, 2-го і 4-го покоління найкращих виробників. Здійснює налагодження і ремонт ГБО. Тут використовуються тільки оригінальні і якісні комплектуючі. Крім того, здійснюється оформлення ГБО в МРЕВ.

Завдання для WECANDOWEB

Для ефективної роботи сайту необхідно:

  • в доступній формі розповісти клієнту про переваги компанії Сервіс-Газ;
  • перерахувати і докладно описати всі послуги, які надає сервіс-центр;
  • здійснювати рекламу Google з метою залучення нових клієнтів;
  • висвітлювати новини в цій сфері з використанням SEO-інструментів.

Реалізація проекту

При проектуванні сайту для компанії Сервіс-Газ ми використовували свої знання і навички в сфері програмування та SEO-оптимізації.

Розроблена структура сайту допомагає клієнту легко отримувати необхідну інформацію. Меню сайту розбите на розділи, які дозволяють ознайомитися з послугами, що надаються компанією, з обладнанням, яке встановлюється в сервісних центрах Сервіс-Газ. Фотогалерея містить портфоліо виконаних робіт, а в розділі Магазин можна вибрати необхідні комплектуючі до ГБО.

Статті, як невід'ємна частина в СЕО-просуванні, регулярно з'являються в новинному розділі і знайомлять відвідувачів з новинками в світі ГБО, авто, зі змінами в правилах дорожнього руху. Завдяки рекламі Google, в сервіс-центр звертаються все нові клієнти.