Професійна установка ГБО 2-ГО, 4-ГО і 5-ГО поколінь в компанії Сервіс Газ

21-07-2021 service-gas.ua

Компанія "Сервіс Газ" більше 10 років на ринку установки газобалонного обладнання. Встановлюють ГБО в Одесі та інших містах України. У компанії працюють фахівці високого рівня, які пройшли спеціальне навчання. Компанія стежить за новинками ринку газового обладнання, а значить може запропонувати клієнтам краще і новітнє обладнання найвідоміших брендів.

Крім того, здійснює ряд додаткових і супутніх послуг. Здійснює ремонт і обслуговування раніше встановленого обладнання. Тобто, якщо ви вже встановили обладнання в іншому місці, а воно зламалося, або потрібно зробити технічне обслуговування, то ви можете приїхати в Сервіс Газ. У роботу беруть як інжекторні, так і карбюраторні авто.

Завдання для WECANDOWEB

Головним завданням було створити зручний інтерфейс, щоб кожен відвідувач сайту міг легко і доступно отримати інформацію про послуги компанії, їх вартість. Також на сайті є розділ з новинами, де розповідається про новинки ГБО, про нові машини та інші події в світі авто.

Реалізація проекту

Перш ніж розпочати створення сайту, ми розробили прототипи сторінок. Дизайн розроблявся спільними зусиллями дизайнера і верстальника. Було вирішено - на головній сторінці розмістити банер з послугами компанії, а також цінами.

В сайдбарі розмістили форму зворотного зв'язку, і клієнт, при бажанні, може залишити свій номер телефону для зв'язку з працівниками сервісних центрів.

Було зібрано семантичне ядро, зроблений аналіз конкурентів. Тепер сайт Сервіс Газа знаходиться в топі відразу по декількох десятках запитів. Продовжуємо співпрацю.