Установка газового обладнання на будь-які автомобілі!

Хочете встановити ГБО на Ваш автомобіль? Звертайтеся в компанію "Сервіс Газ VIP". Професійне надання комплексу послуг з переоснащення вашого автомобіля. Маючи великий досвід та новітні технологічні рішення, фахівці здатні проконсультувати Вас, якісно встановити, налаштувати за допомогою сучасного обладнання, відремонтувати обладнання будь-якої складності в найкоротші терміни.

Завдання для WECANDOWEB

В першу чергу, ми взялися за аналіз ніші. Виявилося, конкуренція на ринку ГБО величезна і пробитися в топ практично нереально. Але саме це і зробило виклик нашій команді, адже ми не боїмося труднощів. І, що найголовніше, завжди діємо білими методами.

Реалізація проекту

Природно, що в першу чергу ми почали збирати семантичне ядро. Це кропітка праця, сеошники зрозуміють. Нам потрібно було зрозуміти, за якими далі запитами просуватися, адже конкуренти теж не сидять на місці. На цьому довелося зробити найголовніший акцент.

В інтерфейсі сайту зробили наголос на тому, що Сервіс Газ VIP працює з найкращими європейськими брендами виробниками газобалонного обладнання. На головній встановили банер з акціями.

Для необізнаних і недосвідчених водіїв покроково розписали весь процес роботи майстрів. Складність полягала в тому, що багато водіїв ще не знають, що ГБО не тільки дозволяє економити, а й позитивно впливає на ресурс двигуна. Тому вони і виступають категорично проти установки ГБО. Над цим теж довелося попрацювати, щоб змінити думку водіїв - потенційних клієнтів.

За 3 роки співпраці з нашою компанією Сервіс Газ VIP замовив у нас кілька таких сайтів, які витримані в єдиному стилі. Кожен сайт розроблений спеціально для окремого міста, в якому знаходяться філіали сервісних центрів Сервіс Газ VIP.

Приємно працювати з клієнтами, які розуміють всю взаємовигідність співпраці.

А вы готовы обсудить свой проект?