Steam school — освітній простір для дітей і підлітків

Steam school — освітній простір для дітей і підлітків. В епоху стрімкого розвитку технологій, як ніколи раніше, збільшується дистанція між державною освітньою системою і поколінням сучасних дітей. Steam school-це інтелектуальний майданчик, де діти зможуть розкрити свій потенціал, придбати нові знання в сфері науки, технологій і мистецтва. Мета проекту-навчити діток новаторським здібностям, креативності, задавати правильні питання і шукати відповіді за межею звичного. Наше завдання-показати, що кожна дитина талановита, необхідно лише знайти правильну мотивацію.

Завдання для WECANDOWEB

До нас вперше звернулися за створенням сайту дитячі курси. Причому постановка питання була такою, що це не просто дитячі навчальні курси, а воістину освітній простір, де заняття проходять в незвичній формі. Тут дійсно дітям цікаво і пізнавально. У програмі не тільки типові навчальні напрямки з англійської мови, а й програмування, шахи, ораторське мистецтво, Акторська майстерність, відеоблогінг і багато іншого. Таких напрямків більше ніде не зустрінеш. І нам потрібно якомога цікавіше представити школу розвитку для дітей.

Дорослі — це великі діти - ми приймаємо цей виклик!

Реалізація проекту

Природно, що в першу чергу потрібно було попрацювати над дизайном сайту. Він повинен бути в приємній колірній гамі, а також бути зручним в експлуатації. Для оформлення вибрали м'які відтінки, які сприяють сприйняттю інформації. Також склали кілька розділів з рубриками. У них розмістили всі назви напрямків навчання, поділили їх на вікові категорії. Таким чином, батьки можуть побачити вартість кожного курсу, а діти розклад занять.

Команда співробітників Steam school вирішила, що буде вести блог самостійно, і ми навчили їх працювати з адмінкою сайту. Таке у нас теж практикується! Тепер, як тільки в Steam school намічається нова подія або захід, співробітники самостійно викладають інформацію на сайт.

Працювати в такій творчій сфері завжди цікаво і пізнавально! За час співпраці, ми багато дізналися про Steam school, а Steam school про нас. Вийшов взаємовигідний обмін інформацією.

А вы готовы обсудить свой проект?