Студія BOSCH - салон стильних німецьких меблів

Салон Студія BOSCH відкрив свої двері для одеситів ще в далекому 2001 році. Тоді тут були представлені тільки кухні від елітних німецьких виробників. Сьогодні в салоні можна придбати будь-які меблі зі знаком якості «Зроблено в Німеччині»: Спальні, Гардеробні, Вітальні, Дитячі та підліткові меблі, Кабінети і бібліотеки, Столи та стільці. Приходьте, і переконайтеся самі!

Завдання для WECANDOWEB

Сайт елітних німецьких меблів повинен відповідати рівню якості продукції. Необхідно було розповісти про всі переваги німецьких меблів. Детально і наочно представити перед покупцем існуючі моделі меблевих виробів різних брендів.

SEO-просування сайту - з метою залучення нових покупців на сайт і утримання його в ТОПі по ключових позиціях.

Реалізація проекту

Сайт розроблений так, щоб покупець міг легко отримати інформацію про ті моделі меблів, що його цікавлять.

Зручний поділ на каталоги і підкаталоги дозволяє відвідувачеві ознайомитися саме з тією категорією меблів, яка цікавить його прямо зараз. Якісні фотоматеріали і докладні каталоги дозволяють оцінити всі тонкощі і особливості німецького комфорту і стилю.

Роботи по просуванню сайту сприяють стабільному перебуванню сайту в ТОПі, і, як наслідок, збільшення прибутку клієнта. Число людей, які зайшли на сторінку і зробили замовлення з кожним місяцем стає більше.

А вы готовы обсудить свой проект?