Причепи Лев - сила і надійність!

21-07-2021 tdkremin.com.ua

Компанія Лев - це продаж авто- і човнових причепів по всій Україні. Підприємство, що спеціалізується на виготовленні та продажу автопричепів, лафетів, причепів під генератори, човнових причепів, причепів для перевезення катерів.

Завдання для WECANDOWEB

До нас звернулися з метою зробити редизайн сайту. Розроблявся новий дизайн сайту, потім макети реалізовувалися безпосередньо на платформі.

Завдання було не з простих, адже компанія «Лев» є великою компанією зі стажем роботи близько 25 років, і дуже важливо, щоб сайт був сучасним, статусним, але в той же час простим і яскравим.

Додатковою умовою було - сайт повинен бути у великому шрифті, для людей, які погано бачать.

Реалізація проекту

Ми прекрасно впоралися з поставленим завданням. Продумали до дрібниць весь дизайн сайту, запустили його «в життя». Меню сайту достатню просте і зрозуміле кожному користувачеві. Основне меню ми розташували у верхній частині сторінки, з якого можливо потрапити в будь-який розділ.

В цілому, сайт легкий і сучасний. Тут можна за кілька хвилин знайти всю необхідну інформацію. Плюс до всього, є кнопка, по якій за бажанням менеджер може зв'язатися з відвідувачем.

Співпрацюючи з компанією WECANDOWEB можна не тільки освіжити свій ресурс за допомогою дизайну, а й поліпшити його працездатність, залучаючи все нових клієнтів.