ТурМайстер – туристична агенція, яка дарує незабутні та приємні подорожі кожному

27-10-2021 turmaster.ua

Турмастер

"Турмастер" - компанія, що активно розвивається, офіси якої розташовані в різних містах України. Компанія не зупиняється на досягнутому, і в її планах охопити все більше міст як для подорожей, так і нових офісів, щоб бути ближче до своїх клієнтів. На сайті компанії «ТурМастер» надана вся необхідна інформація про тури, хіти та гарячі пропозиції.

Користувач може вибрати тур і за країною, і просто за його форматом: авіа, автобусний, за мінімальними цінами і т.д. Внизу сайту є відгуки клієнтів про подорожі.

Завдання для WECANDOWEB

Перед нами стояло складне завдання - зробити сайт, де максимально зручно кожній людині переглянути для себе всі можливі тури, їх ціну і дати виїзду. Кожен із відвідувачів сайту може підібрати собі тур відповідно до бюджету та зручних для відпочинку дат.

Так як цей проект передбачався для різних категорій користувачів, його оформлення має бути максимально простим, кольори ненав'язливими, і при цьому веб-ресурс повинен поєднувати можливість підбору туру, інформаційні блоки, а також кнопку швидкого зв'язку з оператором.

Реалізація проекту

Проект є досить складним у плані реалізації. Потрібен був абсолютно новий сайт, що має механізми "узгодження" з компаніями-агрегаторами.

Потрібно було розробити дизайн, докладне, але просте меню, погодити всі можливі фільтри, підготувати розділи згідно SEO, адже Замовнику хочеться не просто красивий сайт, а й ресурс, який потраплятиме в ТОП за важливими запитами.

Новий функціональний сайт Турмайстра допомагає людям знайти те, що їм потрібно, запланувати відпочинок для себе чи всієї родини на комфортних умовах.

Ми провели низку робіт:

  • Створили макет майбутнього сайту
  • Попрацювали над дизайном
  • Створили механізм узгодження з агрегаторами
  • Були продумані до дрібниць всі розділи та блоки
  • Адаптували сайт під різні пристрої
  • Зробили seo оптимізацію
  • Провели всі необхідні випробування функціоналу юзабіліті.