Турфірма "Турмастер" в Одесі - комфортне агентство подорожей!

"Турмастер" - мережа туристичних агентств, ака стрімко розвивається. За 10 років роботи мережа зросла до кількох офісів, розташованих у різних містах України. Ми не зупиняємося на досягнутому і охоплюємо все більшу географію міст. Це стосується не тільки тих подорожей, які ми пропонуємо, але і безпосередньо розташування наших офісів, щоб завжди бути ближче до вас. Також туристичне агентство "Турмастер" надає послуги з продажу авіаквитків, залізничних і автобусних квитків, оформлення віз.

Завдання для WECANDOWEB

Основний профіль компанії — це продаж пакетних турів за кордон, продаж авіа та ж/д квитків, тому саме на це має бути зроблено акцент на головній сторінці. До того ж, вести туристичний сайт - означає багато дізнатися про інші країни, подорожі і так далі. Нам цікавий такий проект - ми беремося за роботу!

Реалізація проекту

У процесі реалізації завдання, ми вирішили ряд нестандартних завдань. Створити сайт для туристичного агентства - процес, який вимагає ретельного опрацювання кожної деталі, адже конкуренція в цій сфері надзвичайно велика. Від нас залежало, чи зможемо ми зацікавити потенційних клієнтів. Чи потрібно щось більше, ніж стандартні рішення. Саме тому для реалізації проекту була обрана блакитна гамма, що допомагає налаштувати клієнта на відпочинок на морі або на березі океану. Назва сайту в цих тонах виглядає сучасно і стильно.

Створення сайту для турфірми вимагає зосередитися на основній меті - залучити нових туристів. Тому в дизайні і змісті сторінок не повинно бути нічого зайвого.

Основні навігаційні елементи сторінок дозволяють швидко перейти до потрібного розділу, вибрати країну, куди хотілося б податися.

Як тільки відвідувач потрапляє на сторінки такого сайту, він відразу розуміє, що потрапив за потрібною адресою.

Винесений на головну сторінку блок зі спеціальними пропозиціями, орієнтований на покупців, які готові купити тур прямо зараз.

Семантичне ядро для туристичного сайту величезне. Довелося неабияк попрацювати. Ми впоралися, і сайт працює відмінно. За кількома десятками запитів знаходиться в топі пошукових систем.

А вы готовы обсудить свой проект?