Укртан - галантерейна шкіра оптом і в роздріб

Компанія дотримується трьох важливих позицій: працювати на сучасному обладнанні, використовувати новітні технології в обробці шкіри і мати колектив кваліфікованих фахівців. Це дозволяє компанії безперервно нарощувати обсяги свого виробництва щорічно і при цьому чітко дотримуватися всіх умов і технологій.

Завдання для WECANDOWEB

Перед нами постало завдання створити в єдиному проекті інтернет-магазин з продажу натуральної шкіри від виробника і корпоративний сайт, який буде представляти компанію Укртан на ринку України, і в перспективі - в інших країнах. Нам потрібно постаратися! Хоча ми завжди стараємося!

Реалізація проекту

Так як компанія працює з натуральною шкірою, то хотілося, щоб сайт виглядав по-чоловічому брутальним. У верхніх блоках ми розмістили банери, які змінюються і надають відвідувачеві коротку інформацію про підприємство. Логотип представлений у вигляді шматка шкіри з брендовим написом.

Так як Укртан - це сімейний бізнес, то не можна було не розповісти про це клієнтам і покупцям. Потрібно було зробити акцент на тому, що технологія вичинки шкіри розробляється протягом десятиліть і сімейні традиції в бізнесі дуже шануються. Проте виробництво не стоїть на місці, а технологія вироблення шкіри регулярно змінюється, застосовуються новинки. Клієнти повинні бачити, що підприємство працює і розвивається.

Ми зібрали семантичне ядро і визначили запити, за якими потрібно просувати сайт. Вказали на головній контактні дані, щоб покупці або потенційні партнери могли безперешкодно зв'язатися з менеджерами компанії.

У розділі Продукція розмістили товарний ряд з описом.

На сьогоднішній день компанія Укртан випускає продукцію під товарним брендом "Вознесенская кожа".

А вы готовы обсудить свой проект?