StyleGaz - установка ГБО преміум класу

StyleGaz – це сертифікований центр з установки та ремонту ГБО. Робимо установку на будь-які марки автомобілів, але при цьому основна наша спеціалізація — це ГБО на «непрості» авто, з прямим вприскуванням. У нас працюють кращі майстри, які проходять щорічну сертифікацію від виробників обладнання.

Завдання для WECANDOWEB

Замовник побажав створити лендінг пейдж для своєї послуги зі встановлення газобалонного обладнання преміум класу. В одній сторінці потрібно вмістити всю необхідну інформацію про компанію, послуги, ціни, місце розташування сервісу, обладнання. Замовник також побажав, щоб на сайті були розміщені сертифікати компанії.

Реалізація проекту

Роботу почали з того, що визначилися, в якому стилі, буде дизайн лендінгу. Вибрали зелені і темні кольори. Кнопки повинні бути контрастними і помітними для сприйняття. Тому їх зробили синіми.

Наповнення лендінгу становили блоками. Перший блок – це, звичайно ж, логотип компанії, її назва і короткий опис. Тут же ми вказали бренди, з якими працює StyleGaz. Так як компанія працює з vip-клієнтами, а це люди, які знають ціну грошам, то відразу ж під брендами вирішили розмістити блок з гарантіями не тільки на роботу установників, але і на саме обладнання.

Директор StyleGaz не приховує своє обличчя, і для підтримки іміджу компанії люб'язно погодився розмістити свій портрет в одному з блоків. Таким чином, клієнти ще більше довіряють сервісу, в якому переобладнують свій автомобіль.

Ми лаконічно розмістили в лендінгу StyleGaz ціни на установку ГБО, покроковий опис виконання робіт, відгуки клієнтів, інформацію про розстрочку, GOOGLE-карти, контактні дані.

Все, що клієнт хотів побачити в замовленому лендінгу, ми втілили в реальність.

А вы готовы обсудить свой проект?