Вилки-Палки - доставка ну дуууже смачної їжі!

Компанія "Вилки-Палки" - це онлайн ресторан, в якому ви можете замовити додому або офісу: піцу і суші, бургери, гарячі страви і салати, і багато іншого. Серед достоїнств компанії не тільки чудові смачні страви, а й швидка і якісна доставка, помірні ціни.

Завдання для WECANDOWEB

Нам треба було працювати з уже готовим сайтом. Потрібно було, в першу чергу, створити докладне і наочне меню, яким буде зручно користуватися.

Коли мова йде про ресторан, відразу стає зрозуміло, що це меню, що постійно змінюється, чітко налагоджена робота з кошиком замовлення, регулярні акції, робота з відгуками і інші «примочки».

Потрібно підкреслити всі переваги і достоїнства замовлення саме в компанії "Вилки-Палки".

Регулярне наповнення сайту SEO -контентом.

І, як невід'ємна частина швидкого просування, реклама.

Реалізація проекту

Меню сайту містить основні види страв, які можна замовити в ресторані. Кожна зі страв супроводжується фото і детальним описом: ціна, вага, інгредієнти. Клієнт має можливість вибрати різні добавки (там, де в цьому є необхідність).

Структура каталогу дає можливість користувачу легко переміщатися з розділу в розділ.

На сайті розміщено багато оригінальних фотографій.

Ми своєчасно сповіщаємо клієнта про новинки в меню і акціях, що проводяться в компанії.

Реклама Google і SEO просування сайту залучає нових відвідувачів і клієнтів. Команда компанії «Вилки Палки» не зупиняється на досягнутому і генерує все нові ідеї, які ми з радістю втілюємо на сторінках сайту 

А вы готовы обсудить свой проект?