Vladislav-D - оренда спецтехніки, демонтаж будівель і споруд

21-07-2021 vladislav-d.com

Vladislav-D - компанія, що продає послуги демонтажу та оренди спецтехніки, а також майданчиків для господарської діяльності обладнання. Роботи проводяться як в Україні, так і за її межами, укладаються договори і з юридичними, і фізичними особами!

Завдання для WECANDOWEB

Необхідно створити ефективний сайт за поданням послуг компанії. Потрібно було підготувати яскравий барвистий дизайн, опрацювати просте зрозуміле меню. Сайт повинен виглядати привабливо і змістовно, щоб після його відвідин у потенційного замовника не виникало сумнівів, що це надійна компанія, з якою можна співпрацювати довгі роки.

Реалізація проекту

Робота над проектом починалася з обмірковування дизайну сайту, його структури, простої навігації для легкого користування.

Були розроблені макети, підібрано оптимальне меню, для сторінок підготовлений і розміщений відповідний контент. Сайт адаптований під різні пристрої.

На сьогоднішній день робота з компанією Vladislav-D триває. Тобто, ми не просто створили сайт, який добре просувається по SEO та рекламі, але і постійно наповнюємо його актуальним контентом і підтримуємо його на всіх етапах розвитку.