Сервіс замовлення послуг Wondermaster - допомога в пошуку фахівців для виконання побутових і бізнес завдань

Онлайн-сервіс пошуку приватних фахівців для вирішення побутових і бізнес завдань. Майданчик повинен об'єднувати замовників послуг, яким потрібно виконати якусь роботу, і кваліфікованих виконавців, які шукають підробіток.

Завдання для WECANDOWEB

Над проектом Wondermaster працює молода амбітна команда. І ми раді, що за створенням сайту звернулися саме до нас. Ми раді новій співпраці і з задоволенням беремося за роботу над проектом онлайн-сервісу замовлення послуг Wondermaster.

Реалізація проекту

В першу чергу, ми взялися за прототипування сайту. Нам потрібно було визначитися, скільки буде розділів і категорій. Фахівців, що бажають розмістити своє оголошення на подібному ресурсі величезна кількість, і потрібно розподілити категорії таким чином, щоб замовнику було просто і доступно знайти потрібного фахівця. З цим розібралися.

Як тільки з'являлися рубрики, ми збирали семантичне ядро і підбирали ключові фрази для просування сайту послуг. Категорії майстрів розмістили на головній сторінці. Це був оптимальний варіант.

Створили зручну форму реєстрації, так що зареєструватися на сайті не складе труднощів навіть для тих користувачів, які абсолютно не розбираються в комп'ютерах.

Клієнт залишився задоволений, а для нас це був важливий досвід.

А вы готовы обсудить свой проект?