Ефективні кроки по просуванню (розкрутці) сайтів

Просування (розкрутка) сайту - це важливий бізнес-процес. У сучасному світі без цього неможливо залучити клієнтів.

Відвідуваність сайту - основний і найважливіший показник прибутку бізнесу. Щодня на просторах інтернету з'являються більше сотні нових сайтів, і ці показники зростають.

Незважаючи на зростаючу конкуренцію, існують прості принципи, розуміння яких допоможе вам триматися не тільки на плаву, але бути ефективними і рости. Компанія WECANDOWEB успішно реалізує в своїй роботі всі відомі принципи і стратегії по розкрутці сайтів.

Просування сайту - зростаючий трафік

Просування сайту - зростаючий трафік.

Трафік - це ті люди, які зайшли на вашу сторінку. За статистикою, зі 100% відвідувачів сайту - 3-5% залишать заявку, і половина з них зроблять замовлення. Тому, яку б позицію в ТОПі Ви б не займали, якщо немає відвідувачів, просування не працює.

Чи знайома Вам ситуація, коли у Вас на сайті все зроблено добре, він «вилизаний» і всі показники в нормі, а трафіку відвідуваності немає. Ви перевірили - все ОК. Але ситуацію це не змінює. Справа в тому, що підходи до просування постійно змінюються. Зараз вже не можна просто усунути технічні недоліки, наповнити сайт контентом, придбати кілька посилань і чекати результату. Сучасне просування - це комплексний інтернет-маркетинг. Потрібні «живі» фото-матеріали, реальні відгуки, відео-огляди і т.д. Іншими словами, потрібно якомога більш детально показати компанію зсередини. Це вимагає залучення бізнесу в побудову стратегії і розуміння бізнес процесів фахівцями з просування. За підсумками цих попередніх кроків приходять рішення, в якому напрямку докладати зусиль. Ось тільки кілька можливих шляхів розвитку.

Безкоштовна реєстрація в каталогах і тематичних майданчиках

Наш досвід може допомогти знайти Вам потрібні ресурси в Вашій ніші.

Платна інтернет реклама - Yandex директ і Google AdWords (не завжди бюджетні, але швидше точно)

Навіть якщо немає бюджетів на повноцінну, всеосяжну рекламну кампанію, не варто нехтувати можливостями ремаркетингу для повернення відвідувачів, або завершити конверсію, або здійснити ще одну.

Безкоштовні чати з цільовою аудиторією

Зараз існує величезна кількість тематичних Viber і Telegram каналів. Можна розміщувати свої пропозиції на таких каналах або створювати свої з будь-яким функціоналом чат ботів.

Соц. мережі - особиста сторінка

Обов'язково потрібна сторінка кампанії не тільки в самих популярних соц. мережах, треба шукати соціальні мережі вузької спрямованості з Вашою аудиторією. Для прийняття рішення Ваших клієнтів про покупку важливо, щоб вони розуміли, що у Вас вже є аудиторія, яка має позитивний досвід завершених угод.

Кейси на різних ресурсах або свій блог

Ми можемо допомогти в складанні правильного плану публікацій контент маркетингу у Вашій ніші. А пізніше - в написанні якісного і структурованого контенту.

Сервіси з пошуку лідів в соц. мережах

Такі сервіси беруть оплату за конкретні ліди, а не за покази чи кліки.

Крауд-маркетинг

Це технологія прихованого маркетингу в інтернет. Завдання полягає в пошуку необхідного обговорення або сторінки в інтернет з можливістю коментування. А також відповідей з посиланням на потрібний нам контент.

Реклама і картка компанії в великих довідниках: Yandex карти, 2gis, google карти і т.д.

Карти на сьогодні можуть займати третину першого екрану в пошуку, тому важливо контактувати тут з Вашою аудиторією.

Olx, Hotline і інші агрегатори

Потрібно розміщувати свої оголошення, але обов'язково сегментовано і на потрібні цільові сторінки.

Тематичні бізнес майданчики

Все це може давати появу перших лидов з інтернету набагато швидше, ніж стандартні підходи.