Як використовувати соцмережі на благо свого сайту

Соцмережі сьогодні - найбільш відвідуваний і затребуваний інтернет ресурс. Популярність соцмереж зростає пропорційно кількості їх користувачів і передплатників. Тому для просування сайту (а значить і бізнесу) дуже важливо використовувати цю можливість. Популярність тієї чи іншої мережі змінюється, з часом. На сьогоднішній день найбільш відвідувані мережі це: Facebook, Instagram, Вконтакте, Twitter.

Продвижение сайта в соцсетях

Перед початком будь-якої SMM-компанії проводиться аналіз цільової аудиторії. Формується портрет клієнта або відвідувача (стать, вік, цінності, потреби, страхи). Ця інформація допоможе не тільки правильно сформувати пропозицію, але і визначитися зі стилем подачі контенту.

Дуже важливо для більшої адекватності та ефективності роботи оцінити діяльність конкурентів. Такий підхід допоможе розробити свій індивідуальний шлях, створити унікальну пропозицію. Корисно також стежити за досвідом зарубіжних колег.

Кроки SMM-просування

 

  • Для більш логічної і цілеспрямованої роботи слід розробити контент-план (бажано на 3 місяці вперед). Чітко розроблена пролонгована стратегія дозволяє утримувати увагу передплатника, залучати нових клієнтів і прогнозувати результати.
    Разработка и продвижение сайта
  • Якщо ви хочете більш активної роботи і швидких результатів, то слід використовувати таргетовану рекламу. Орієнтування використовує складні методи і настройки для того, щоб знайти свою цільову аудиторію (за різними параметрами - стать, вік, національність, статус, спосіб життя, інтереси). Аналізуються особливості поведінки (частота і тривалість використання соцресурса). Проглядається історія покупок і інші недавні дії. Якщо вибірка недостатня, то використовуються більш широкі налаштування, які охоплюють користувачів зі схожими характеристиками. Таргетована реклама - це стовідсоткове влучання в ціль, тобто товар (послуга) знаходить свого споживача.
  • Розміщуючи якісний контент на сторінках соцмереж, не варто забувати про лідерів думок, по-простому - блогерів. Відомо, що результати пошуку в Інтернеті мають величезний вплив на прийняті споживачами рішення. Насправді 84% людей купують товари, керуючись їх описом в блогах, а користувачі віком від 18 до 34 років вважають блоги найважливішим джерелом відомостей, що допомагає вирішити, купувати даний продукт чи ні.