РОЗРОБКА САЙТУ ПІД КЛЮЧ У КОМПАНІЇ WECANDOWEB

Ми живемо в епоху, коли процеси продажів товарів і послуг активно зміщуються в Інтернет. Поповнити холодильник, замовити мобільний телефон або оформити квитки на поїзд можна, не виходячи з дому.

Маєте власний бізнес і хочете щодня отримувати стабільний потік клієнтів? А може і стати лідером серед конкурентів? Замовте свій унікальний проект в веб-студії WECANDOWEB. Наша компанія пропонує повний спектр послуг зі створення сайту: розробка, SEO-просування, рекламні заходи, копірайтинг, просування в соціальних мережах і т.д.

Розробка сайту - досить трудомісткий процес і складається з декількох основних етапів:

1. Підготовчий – маркетингове планування. Те, з чого починається створення сайту.

Фактично на цьому етапі складається бізнес-план. З Замовником обговорюються питання:

 • Що повинен робити сайт, які завдання виконувати;
 • яка цільова аудиторія;
 • унікальна торгова пропозиція (УТП) компанії;

На підставі отриманих даних формується структура сайту, його функціонал, дизайн, контент і узгоджується з клієнтом.

2. Формування технічного завдання (ТЗ) для проекту. Це етап більш щільної взаємодії з Замовником. Створюється документ, згідно з яким працюють всі фахівці, підключені до процесу створення. Саме тому він повинен бути максимально чітко відпрацьованим.

 • Тут обговорюються тонкощі дизайну: колірна гамма, застосовуються або розробляються фірмові стилі, обмовляється співвідношення елементів (графічних і текстових) і т.д.
 • Збирається семантичне ядро, завдяки якому виробляється структура сайту (виділяються категорії і підкатегорії, окремі блоки, визначається кількість сторінок на сайті).
 • Обумовлюється функціонал сайту. Можливо, Замовнику необхідні додаткові модулі крім стандартного набору.
 • Прописуються технології, які будуть застосовані і технічні вимоги до ресурсу.

3. Розробка дизайн-макету.

Перше, що бачить відвідувач, заходячи на сайт - це його дизайн. Тому макет потрібно ретельно опрацювати, враховуючи і естетичний зовнішній вигляд, і фірмовий стиль, і зручний інтерфейс.

4. Верстка та програмування веб-сайту.

Далі за допомогою мови HTML верстальник переводить макет в робочий проект, де всі кнопочки натискаються, де активні елементи рухаються. Тут же створюються і стилі CSS.

На розроблену систему управління «накладається макет». Створюються всі заплановані сторінки, вони шикуються в відповідні категорії і підкатегорії, детально продумується робота Меню, підключаються необхідні посилання. Тобто, фактично в такому вигляді і буде відвідувач бачити сторінки сайту.

Програміст здійснює установку програмних модулів, які відповідають за розширену функціональність проекту. Найпростіші приклади: системи оплат, конвертер валют, калькулятор і т.д.

5. Наповнення контентом розроблених сторінок сайту.

Всі сторінки наповнюються SEO-контентом: тексти, картинки, фото- і відео-контент, таблиці - в залежності від тематики та спрямованості.

При написанні текстів важливо враховувати ключові фрази, підібрані при зборі семантичного ядра.

6. Тестування сайту.

Один з важливих етапів в роботі над проектом. Тестувальник перевіряє працездатність сайту, виявляє помилки, непрацюючі елементи, і передає на доопрацювання.

7. Підключення ресурсу до хостингу.

Коли сайт готовий і перевірена його працездатність, можна відпускати його «у вільне плавання» в мережі Інтернет.

На цьому закінчується функція створення «сайту під ключ», але тільки починається робота з його подальшого розкручування і просування.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ З ПІДТРИМКИ САЙТУ

Отже, сайт створений, і Замовнику вже є що показати своїм клієнтам. Але хочеться ж залучити все більше клієнтів, отримати більше продажів і замовлень. І ось на цьому етапі з'являється бажання потрапити в ТОП-10, щоб бути максимально видимим для якомога більшої кількості людей - потенційних покупців.

Тому на етапі тільки створення сайту співпраця з веб-студією не закінчується, і Замовнику пропонуються такі додаткові послуги:

 • наповнення каталогів, заповнення карток товарів;
 • допомога на початковому етапі в освоєнні сайту;
 • технічний супровід і SEO-просування;
 • підготовка статей, і наповнення SEO-контентом вже працюючого сайту.

Веб студія WECANDOWEB - це не тільки професійна розробка і створення веб-сайтів, але і подальше просування, а також підтримка на всіх етапах роботи. Ми розробимо для вас:

 • Сайт візитку
 • Landing Page
 • Інтернет магазин
 • Лідогенеруючий сайт
 • Корпоративний сайт компанії
 • Ексклюзивний сайт
 • Промо-сайт
 • Мобільний додаток

Ми знаходимося в Одесі, але співпрацюємо з компаніями по всій Україні, і навіть за кордоном. У портфоліо Ви можете побачити приклади наших робіт.

Ми об'єднуємо цінності і сильні сторони вашого бізнесу в привабливий інтернет-продукт.