Розробка логотипу, як важливого елемента фірмового стилю компанії

Що таке логотип? Звичайно, це не просто кольорова картинка або слова. Правильний логотип характеризує вашу діяльність і відображає основний її зміст і посил.

У чому полягає важливість логотипу?
Як створити логотип

Впізнаваність. Природа людини влаштована так, що вона сприймає і запам'ятовує інформацію візуально і аудиально. За статистикою, кількість візуалів перевищує кількість аудиалів майже вдвічі. Тому має сенс, для більшої впізнаваності і запам'ятовування, використовувати різні зображення і символи. Зображення в деяких випадках працюють набагато ефективніше, ніж прочитаний або почутий текст. Зображення логотипу може перебувати на будь-якій поверхні. Часто людина не звертає на нього увагу. Але свідомість дізнається і фіксує знайоме зображення.

Підвищує ефективність маркетингу. Логотип-бренд в маркетингу грає ключову роль. Правильно розроблений логотип повинен викликати у клієнта стійку асоціацію з надійністю, успіхом, відмінними перспективами. У сакральному сенсі служить талісманом компанії.

Можливість виділитися серед конкурентів. Ваші знак і емблема - це як обличчя людини. Допомагають швидко побачити, дізнатися і не переплутати вас з конкурентами.

Ваш логотип встановлює право власності. Зображення логотипу на будь-якому товарі вказує на виробника і виключає можливість фальшивок і підробок.

Як ми створюємо логотип

 

  • перший етап - заповнення брифу - стислого письмового документа, який визначає бажаний результат дизайнерського проекту;
  • потім обопільно стверджуємо тех. завдання, укладаємо договір; на етапі укладання договору вноситься передоплата;
  • далі йде розробка ескізів і узгодження їх із Замовником;
  • після внесення всіх коригувань і змін стверджуємо логотип із замовником;
  • замовник отримує векторний файл логотипу.

 

Робота над торговим знаком вимагає від професіоналів компанії WECANDOWEB розуміння завдання, педантичності і хорошого художнього смаку. Важливо також вміння правильно підібрати шрифтові поєднання і колір.

Ваш бренд стане символом довіри для клієнта.

Основні закони створення логотипу
Створення і просування сайту

 

  • Простота і впізнаваність. Зображення повинно легко запам'ятовуватися, навіть в маленькому розмірі. У той же час, кидатися в очі і асоціюватися з чимось знайомим.
  • Довговічність і універсальність. Час і віяння моди, політичні, економічні та інші зміни не повинні знецінювати ваш логотип.
  • Відповідність сфері діяльності.
  • Унікальність. Логотип, який повторює або нагадує чиєсь зображення, може давати зворотний ефект у вашому бізнесі.