Розробка мобільного додатку з нуля під ключ для Андроїд або iOS

Розробка мобільного додатка - чудовий маркетинговий хід компанії, який дозволяє недорого створити простий і доступний інструмент для додаткової реалізації товарів, а також зворотного зв'язку з клієнтами 24/7.

Створення мобільного додатку в Україні

Головна перевага мобільного додатку в тому, що кількість користувачів у всьому світі регулярно зростає, отже збільшується прибуток вашого бізнесу. Саме тому мобільний додаток створюють практично всі сучасні сайти і бізнеси. Це стосується як комерційних ресурсів, так і інтернет-магазинів. За свідченням аналітики, як тільки компанія випускає власний мобільний додаток, конверсії збільшуються в рази.

Буває кілька видів мобільних додатків - для бізнесу, промо-додатки, для медіаресурсів, мобільні інтернет-магазини. Відповідно, кожен вид мобільного додатку при розробці має своє технічне завдання і вимоги.

Вартість створення залежить від кількості екранів в додатку, а також складності функціональних особливостей. Також важливу роль відіграє те, на яку операційну систему буде розроблятися додаток - iOS, Android або на обидві.

Що входить в етапи розробки мобільного додатку для android або iOS

Альт адаптація мобільного додатку під різні девайси

1. Проектування

Створюємо mind-карту, яка відображає всі функції готового продукту, і прототипи, які відображають екрани програми, схему переходів з ним.

2. Дизайн

Дизайн повинен бути красивим і функціональним. Ретельно промальовується кожен екран, враховуються особливості майбутньої платформи. Саме після оцінки дизайну користувач вирішує, залишатися в цьому мобільному додатку або одразу видалити його. Тому дизайн, як ключовий сегмент, впливає на сприйняття користувачем. Враховується цільова аудиторія.

3. Розробка.

Розробка - самий трудомісткий етап створення мобільного додатку. В роботу підключається вся команда співробітників від програмістів до тестувальників. При необхідності пишемо API. Як backend використовуємо Java, Ruby або Python. Настройка всіх функцій.

4. Тестування.

Здійснюється автоматичне і ручне тестування на різних пристроях.

5. Здача роботи.

Готове замовлення віддаємо клієнту.

Розробка мобільного додатку для смартфона iphone

Написати програму для телефону або смартфона iphone допоможуть досвідчені майстри компанії WECANDOWEB. Ми займаємося розробкою наступних видів мобільних додатків:

  • інтернет-магазин
  • для ігор
  • інтерактивні додатки
  • інформаційний
  • розважальний
  • бізнес-додатки

Ми приділяємо особливу увагу не тільки функціональності, але і інтерфейсу, адже інтерфейс повинен бути привабливим для відвідувача. Точну ціну розробки унікального додатка ви зможете дізнатися після оформлення замовлення та обговорення з нами всіх деталей.

Створення і просування сайтів будь-якої складності в Україні в компанії WECANDOWEB.