Створення та розробка сайту-візитки під ключ в компанії WECANDOWEB

Создание сайта-визитки под ключ
Сайт-візитка - це візитна картка компанії або персони в інтернет суспільстві. Є простим способом взаємодії з клієнтом. В основному сайти-візитки складаються з 1-3 сторінок:

На головній сторінці розміщується логотип, який повинен бути зрозумілий і відображати сферу діяльності компанії. Відео блок допомагає привернути увагу відвідувача і затримати його на сайті. Фото допомагає побачити, що в компанії працюють живі люди, готові до комунікації. Головну сторінку часто подають у вигляді великого фото слайду з текстовим описом..

Презентація сфери діяльності вашої компанії

На другій сторінці можна більш детально написати про сферу діяльності компанії, її послуги, спеціалізації. Саме тут можна остаточно зацікавити відвідувача, і тим самим перейти на третю сторінку, де будуть вказані контактні дані.

Сайт-візитка підходить для різних сфер діяльності

Останньою сторінкою, як правило, є контактні дані, щоб відвідувач сайту, при необхідності, міг зв'язатися з представниками ресурсу. Тут також можна розмістити карту проїзду або форму зворотного зв'язку.

Створення і просування сайту-візитки

Фахівці компанії WECANDOWEB допоможуть створити сайт-візитку для Вас, Вашого бізнесу, для демонстрації послуги або надання інформації для партнерів, клієнтів.

Залежно від бюджету, ми розробимо сайт-візитку, лендінг пейдж на основі будь-якого готового шаблону або зробимо індивідуальне оформлення дизайну.

Кращі приклади наших робіт можна подивитися в розділі Портфоліо, і ми пишаємося нашими проектами.

Чому варто замовити розробку та просування сайту-візитки в нашій web-студії

Робота над створенням сайту-візитки під ключ
  • У нас працює штат досвідчених співробітників - програмісти, дизайнери, seo-оптимізатори, контент-менеджери і кожен фахівець виконує свій фронт робіт.
  • Навіть самий звичайний сайт-візитка - для нас творча робота, яка повинна мати своє індивідуальне оформлення - ніяких шаблонних і стандартних рішень.
  • Створення сайту-візитки недорого - означає тільки це. Ніяких підводних каменів. Якщо недорого - значить недорого!
Ми створюємо ваш бренд

Клієнт обговорює з нами тематику, стверджує макет, і в найкоротший термін отримує готовий ресурс. Адже, чим швидше сайт буде запущений, тим швидше він почне працювати і виконувати свої завдання.

Ми знаходимося в Одесі, але нашими клієнтами вже стали компанії з інших міст України, а також країн Європи.

Замовити створення і просування сайту-візитки в компанії WECANDOWEB можна вже сьогодні і результат не змусить себе чекати.

Для нас немає кордонів і перепон!

Давайте обговоримо ваш проект